KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13342098
*
nr 1334 2098
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Kvinna, kopia efter Tizian. Signerad, Olja på duk, 80x63cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 juni 2020
kl 20:22:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/6 17:09:03
1
1.000 kr
18/6 11:54:10
2
1.100 kr
20/6 20:59:23
3
1.200 kr
26/6 09:41:55
4
1.400 kr
29/6 17:34:02
5
1.600 kr
29/6 20:16:53
6
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinna olja olja på duk oljemålning oljemålningar tizian
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:53
-
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:11
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:23
*
Oljemålning
nr 1334 2098
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Kvinna, kopia efter Tizian. Signerad, Olja på duk, 80x63cm
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 juni 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/6 17:09:03 | 1 | 1.000 kr |
18/6 11:54:10 | 2 | 1.100 kr |
20/6 20:59:23 | 3 | 1.200 kr |
26/6 09:41:55 | 4 | 1.400 kr |
29/6 17:34:02 | 5 | 1.600 kr |
29/6 20:16:53 | 6 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinna olja olja på duk oljemålning oljemålningar tizian
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:53 -
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:11 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:23